Nebankovní půjčka pro podnikatele? Využijte nabídku ProCredit

Jste řádným a spolehlivým podnikatelem, krátkodobě jste se však octli v situaci finančních potíží? Důvody mohou být jakékoliv. Investice, které mají následně přinést vyšší zisk, či neproplacené faktury po splatnosti. Do toho pokažené vozidlo, které ke svému podnikání neodmyslitelně potřebujete. Jak z takové situace ven? Obstarejte si finanční injekci ve výši až 60 000 Kč, se splatností 30 dní. Nebankovní půjčka pro podnikatele od ProfiCredit nabízí výhodné podmínky se zaplacením do 14 dní od půjčky zcela zdarma.

Peníze na účtu do 10 minut

Sjednání půjčky na ProCredit je velmi jednoduché a rychlé, stejně tak jako přijetí finančních prostředků na vašem bankovním účtu. Pro půjčku se nabízí dvě varianty – první je nebankovní podnikatelský úvěr do výše 60 000 Kč, druhou pak půjčka pro podnikatele.

V případě, že vám stačí finanční injekce v maximální výši 60 000 Kč, rozhodnete se pro nebankovní podnikatelský úvěr. V jednoduché tabulce si zvolíte přesnou výši požadované částky, která vám bude po zadání veškerých potřebných informací zaslána na váš účet. Půjčka je bezúročná v případě, že peníze vrátíte do 14 dní od zapůjčení, splatnost splátky je však možné zaplatit až do 30 dní.

Druhou možností je půjčka pro podnikatele, kterou stejně jako nebankovní podnikatelský úvěr vyřídíte v teple domova či kanceláře. Její sjednání nezabere déle než pár minut. Pro její získání a úspěšné dokončení je potřebné vyplnit žádost o půjčku a následně pokračovat prostřednictvím tlačítka PŮJČIT SI.

Na co můžete půjčené peníze využít?

Využití financí, které získáte prostřednictvím nebankovního podnikatelského úvěru nebo půjčkou pro podnikatele je možné využít téměř na cokoliv. Nebankovní půjčka pro osvč vytrhne trn z paty, potřebujete-li s okamžitou platností proplatit přijatou fakturu, na opravu automobilu, zakoupení nářadí nebo zkrátka na cokoliv, s čím jste právě teď nepočítali a vámi vydělané peníze jsou teprve na cestě.

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram